wtorek, 26 marca 2013

O czym warto wiedzieć?


O czym trzeba pamiętać, gdy omawiamy działanie e-papierosów? Wypisywać możemy tu niezwykle długo, ale do fundamentalnych kwestii kategoryzujemy niewątpliwie to, że ustnik ma wymienialny wkład, do którego wprowadza się liquidy (czyli specjalne płyny z glikolem propylenowym i nikotyną oraz bonusami smakowymi), że atomizer jest aktywizowany podczas zaciągania się, i że wdraża on malutkie kropelki (posiadające wzmiankowane przed chwilą liquidy) do podgrzewania jego temperatury aż do około stu pięćdziesięciu pięciu stopni (co tworzy inhalowany przez użytkownika aerozol), że owy glikol wyzwala dym, czy że niektóre modele mają diodę odtwarzającą żar.

Co więcej, elektroniczne papierosy są przyrządami użytku kilkukrotnego, zatem nieodłączne jest też przeczytanie ich instrukcji i dopasowanie się do zasad weń zamieszczonych, dotyczących chociażby ładowania akumulatora, systematycznego dolewania płynu, wymiany kartridża, wymiany atomizera i wielu pozostałych.

Jednym słowem więc, niezależnie od tego, czy chodzi nam o inwestowanie w pojedyncze e-papierosy, liquidy czy coś podobnego, nieprzerwanie musimy mieć odpowiednie podłoże teoretyczne, co jest możliwe wyłącznie poprzez poświęcenie na to wszystko dużej ilości czasu. Co ciekawe, bezmiar przypadków nieusatysfakcjonowania klientów, okazywanych na przykład na forach internetowych o tej problematyce, pochodzi właśnie stąd, że się oni weń nie dokształcają, zaniedbują analizowanie zaleceń, nie monitorują newsów z branży i zasadniczo, nie są kompletnie zainteresowani produktami, po które mają zamiar sięgać.

Jaki jest wpływ e-papierosa na zdrowie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz