poniedziałek, 25 marca 2013

Co warto wiedzieć?

Elektroniczne papierosy to urządzenia dość nowe, obecne na naszym rynku dopiero od kilku lat, w związku z czym nabywanie takowych musi być wyprzedzone odpowiednim rozpoznaniem, tym bardziej że w szeregu przypadków bywa tak, iż rzeczywistość różni się od tego, co możemy usłyszeć w reklamach.

Co zatem wypada wiedzieć? A no to, że elektroniczne papierosy są urządzeniami wadliwymi i naprawdę trudno o sprzęt działający niezawodnie przez rok (aczkolwiek w ofertach ukazują się już modele znacznie mniej awaryjne), że pewne zeń nie mogą zostać ponownie napełnione (za co odpowiada prawo gwarancyjne), że jest odmienność pomiędzy atomizerem i kartomizerem, więc każdy musi porównać je z osobistymi wymogami, że smaki liquidów są niezwykle rozmaite (w tym także gdy chodzi o te z zerową zawartością nikotyny), że poszczególne składniki zestawów da się nabywać bez większego kłopotu, a także wiele podobnych kwestii, oddziałujących wprost na rzeczone już wymagania.

Po drugie, elektroniczne papierosy wymagają troski ze strony ich użytkowników, stąd, po przeprowadzeniu zakupu, pamiętajmy o generalnie rozumianych zabiegach higienicznych co do tychże, takich jak choćby zamiana kartomizera czy odsączenie zużytego płynu z atomizera. Swoją drogą, bywały przypadki, kiedy to twierdzono, iż wybrane modele nie spełniały wymagań jakichś użytkowników, podczas gdy winę za ten fakt ponosili ci drudzy, nie słuchając instrukcji i nie realizując właśnie przed momentem wspomnianych czynności konserwacyjnych.Więcej o e-papierosach możecie przeczytać tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz