poniedziałek, 25 marca 2013

Dla kogo e-papierosy?

E-papierosy są adresowane przede wszystkim do trzech grup ludzi, lecz nie jest absolutnie tak, iż jeno one mogą poń sięgać, a wprost odwrotnie. Niemniej, twórcy tychże zmonitorowali potrzeby swych potencjalnych klientów i doszli właśnie do napomkniętego wniosku, w związku z czym warto się z nim zapoznać, tym bardziej że może się okazać, iż i my do którejś z owych grup wchodzimy.

I tak oto pierwszą zeń są ci, którzy palą papierosy i wcale nie mają ochoty z tym skończyć, a e-papierosy adresuje się doń dlatego, iż są one w stanie niemal w całości naśladować swoje standardowe odpowiedniki, co owocuje w obniżenie całego wachlarza niebezpiecznych konsekwencji nałogu, rozpoczynając od krzywdzenia siebie substancjami smolnymi, poprzez nietolerancję z racji na wzbronienie palenia w miejscach publicznych, a na zmniejszeniu dokuczliwości zapachowej dla otoczenia kończąc.

Kolejną grupą są zaś ci, którzy e-papierosy użytkują do odstąpienia od uzależnienia, ponieważ dawkę nikotyny aplikowanej w liquidach można stopniowo pomniejszać, za przyczyną czego dojdzie się wreszcie do chwili, kiedy takowa będzie zwyczajnie niepotrzebna.

Trzecia to natomiast osoby rozkoszujące się w generalnie pojmowanych gadżetach, na które aktualnie panuje moda, bowiem e-papierosy do takowych bez wątpliwości należą i wcale nie zanosi się, aby w najbliższym czasie miałoby to się zmienić.

Jak więc widać, wyżej zaprezentowane wyposażenie nie jest przeznaczone dla tych, którzy z papierosami nie mają nic wspólnego i jest to wniosek adekwatny, bowiem stanowczo lepiej jest w ogóle nie zadawać się z tym uzależnieniem, nieważne, czy chodzi nam o jego zwyczajną formę, czy może o formą nowatorską.

Tutaj możecie poczytać więcej o e-papierosach:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz