wtorek, 26 marca 2013

Do kogo kierowane są e-papierosy?

Każdy trudzący się z uzależnieniem od fajek napotkał na swej drodze nowinkę o ich elektronicznych alternatywach, stąd wskazane jest postawić sobie pytanie, czy takowe byłyby czymś odpowiednim dla naszych wymagań. Aby to niemniej pojąć, należy w pierwszej kolejności wytłumaczyć, że wkłady, liquidy oraz cała ta elektronika, która jest weń umieszczona, póki co nie potrafi całkowicie naśladować zwyczajnego papierosa, wobec czego nie da się ich schwytać komfortowo między dwoma palcami czy w ustach, mają one różnoraki smak i pali się je innym sposobem (co w wielu przypadkach wymaga wytrwałości).

Skoro jest zatem tyle odmienności, do kogo adresuje się to oprzyrządowanie? A no do tych, którzy chcą rzucić palenie, ale rozmaitego typu gumy i plastry sprawiły im zawód, do tych którzy na swoim nałogu pragnęliby zaoszczędzić środki finansowe, do tych których ciekawią smakowe liquidy, do tych którzy są uzależnieni od rytuału, i do tych którzy posiadają kłopoty ze zdrowiem.

Dlaczego niemniej akurat te grupy ludzi zostały wyżej przedstawione? A no dlatego, że wystarczy parę dni, aby wykorzystywanie e-papierosów przełożyło się na prostsze oddychanie, zatrzymanie kaszlu, polepszenie kondycji, usprawnienie smaku, wyostrzenie węchu, zlikwidowanie niemiłego zapachu czy udoskonalenie relacji z tymi, których nasze palenie drażniło.

Jak więc widzimy, naprawdę wskazane jest zakupić e-papierosy i liquidy, wobec czego nie pozostaje nic innego, jak przybliżyć sobie tę tematykę samodzielnie i odnieść ją do swoich wymagań. Mój profil znajduje się tutaj.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz