poniedziałek, 25 marca 2013

Co to jest liquid?

Epapierosy są oparte na tak zwanych liquidach (czyli płynach odtwarzających określone smaki), wśród których wyliczamy na przykład liquidy tytoniowe (imitujące smak najbardziej znanych papierosów na ziemi), liquidy alkoholowe (mające smak najbardziej znanych napojów alkoholowych na ziemi), płyny owocowe (naśladujące smak owoców takich jak winogrona, brzoskwinia czy czereśnia), liquidy ziołowe (odtwarzające smak miętowy), a także liquidy napojowe (imitujące smak najpowszechniejszych napojów na ziemi, takich jak choćby Fanta). To natomiast jeszcze nie koniec, bowiem przed chwilą rzeczone mogą być różnorakie pod względem liczby umieszczonej weń nikotyny, starczają co najmniej na sto zaciągnięć i znamionują się sposobnością uzupełnienia, co bezpośrednio owocuje w zaoszczędzenie kapitału w porównaniu do kupowania papierosów zwyczajnych.

Swoją drogą, to właśnie za pośrednictwem liquidów e-papierosy stały się nad wyraz popularne, ale nie jest w żadnym razie powiedziane, że palacze traktują je w bliźniaczy sposób, a konfirmacją tych słów są ich 3 grupy, wśród których wyszczególniamy palaczy hybrydowych (czyli stosujących elektroniczne papierosy na zmianę z tymi zwykłymi), palaczy stałych (czyli wykorzystujących epapierosy na stałe), a także palaczy borykających z nałogiem (czyli traktujących liquidy jako narzędzie wspierające w odstawieniu palenia).

Nic więc dziwnego, że skoro jest tak wiele możliwości, coraz więcej ludzi po owe epapierosy sięga, tym bardziej dziś, kiedy to ceny ich zwykłych odpowiedników ciągle rosną i nic nie zapowiada, aby tendencja ta miała się zmienić.

1 komentarz:

  1. If you are searching for the best e cig in vapesourcing for beginners, the smok t-priv kit is the perfect choice. This stylish device is light and easy to handle. Newbies rave about how easy it is to refill, which sets it far above many competing devices. The battery never gets a bad review because of eleaf istick pico 25 kit review's legendary capacity. New vape users love the rich and thick vapor produced by this high-performance device.

    OdpowiedzUsuń